Produkty naturalne, bez ulepszaczy, wytwarzane ręcznie | Szybka i bezpieczna dostawa | WYSYŁKI NA TERENIE POLSKI

 
DOSTAWA

Nasz sklep prowadzi działalność o zakresie ogólnopolskim. Na terenie Polski prowadzimy szybkie i bezpieczne wysyłki kurierskie.

Zamówienia, jeśli nie zawierają prośby z konkretną datą dostawy, zazwyczaj realizowane są następnego dnia roboczego od złożenia zamówienia poprzez stronę. W przypadku wysyłek na terenie Polski zamówienia realizowane są w ciągu 2 dni roboczych (przesyłki nadajemy wyłącznie od poniedziałku do środy ze względów bezpieczeństwa). Podobnie w przypadku zamówień zawierających steki - potrzebujemy 2 dni na wycięcie odpowiedniego kawałku oraz dostawę zamówienia. Bardzo zależy nam na tym, by produkty trafiły do Państwa w ekspresowym tempie. W wyjątkowych przypadkach jesteśmy także w stanie zrealizować zamówienia w weekendy na terenie Warszawy i aglomeracji warszawskiej.

Natomiast, dostawę produktów pod wskazany przez klienta adres na terenie Warszawy i okolic do 20km prowadzimy za pomocą własnego transportu chłodniczego. Zakres dostaw transportem Mięsny Premium obejmuje Warszawę i okolice (tzw. aglomerację warszawską) w przypadku zamówień o min. wartości 79 zł.

Każde zamówienie (na dowolną kwotę) oraz zamówienie o wartości niższej niż minimalna 79 zł może zostać odebrane przez klienta osobiście w punkcie sprzedaży stacjonarnej pod adresem: Pogromcy Meatów al. Wyzwolenia 2a LU1 (wejście od ul. Koszykowa 1) w Warszawie.

W przypadku, gdy chcą Państwo przekazać nam ważną wiadomość dotyczącą zamówienia lub dostawy (godziny dostępności, wskazówki dot. adresu) prosimy zawrzeć ją w polu „komentarz” podczas finalizacji zamówienia lub mailowo na adres sklep@miesnypremium.pl.

Dbamy o świeżość i jakość naszych wyrobów, dlatego określony czas dostawy może wahać się od 24 do 72 godzin.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.