Produkty naturalne, bez ulepszaczy, wytwarzane ręcznie | Szybka i bezpieczna dostawa | WYSYŁKI NA TERENIE POLSKI

 
Święta 2020 - Ważne informacje organizacyjne
2.jpg

ŚWIĘTA 2020 WAŻNE INFORMACJE

Produkty na Wigilię i Boże Narodzenie
Znane z dzieciństwa, ze świątecznych stołów naszych mam i babć… W tegorocznej ofercie świątecznej, jak już mieli Państwo okazję się przekonać, nie brakuje tradycyjnych dań wigilijnych tj. pierogi, uszka, barszcz, śledzie w kilku odsłonach oraz naszych bestsellerów - Beef Wellington, confit z kaczki oraz francuskich pasztetów pâté en croûte. Owocem naszych eksperymentów jest również wegetariańska nowość - alternatywa dla mięsnej wersji, Beet Wellington, ale też inspirowany amerykańskimi filmami świątecznymi Glazed Ham w doskonałej glazurze z miodem, pomarańczą oraz wanilią.

CAŁA OFERTA ŚWIĄTECZNA DOSTĘPNA TUTAJ: https://miesnypremium.pl/kategoria/swieta

Produkty z zakładki ŚWIĘTA oznaczone * w nazwie dostępne będą w regularnej sprzedaży od 02.12.2020. Pozostałe produkty (zamówione nawet już teraz) obowiązuje standardowy termin realizacji (dostarczane przeważnie następnego dnia od zamówienia).

TERMIN SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ I DOSTAWY
Jeśli chodzi o kwestie logistyczne. Mamy na uwadze konieczność dostosowania się do ograniczeń w związku z panującą sytuacją oraz niepewnością terminowych dostaw kurierów w okresie przedświątecznym. Wyjątkowo przed świętami rozważamy zamiast dotychczasowych wysyłek kurierskich na terenie Polski, realizację zamówień własnym transportem chłodniczym. W przededniu świąt planujemy odwiedzić największe miasta Polski (22.12 Poznań, Gdańsk oraz 23.12 Wrocław, Kraków), by zagwarantować najwyższą jakość produktów oraz terminowość w tak ważnym czasie dla nas i Państwa - naszych klientów.
Zamówienia na terenie Polski (tj. spoza Warszawy i okolic Warszawy do 20km) muszą zostać wobec tego odnotowane w naszym systemie najpóźniej do 09.12.2020.
Zamówienia z Warszawy i okolic do 20km przyjmowane będą do 16.12.2020 i realizowane między 21-23.12.2020. 
*Klientów z niewymienionych miast a zainteresowanych ofertą świąteczną prosimy o bezpośredni kontakt (mail, DM na facebooku lub Instagramie). Postaramy się zaproponować satysfakcjonujące rozwiązanie.

Gorąco zachęcamy do składania zamówień z większym wyprzedzeniem. Pozwoli nam to lepiej dostosować się do Państwa próśb oraz zorganizować produkcję i dostawy.

POZOSTAW KOMENTARZ

Jeśli masz prośbę, pytanie lub ważną informację dotyczącą zamówienia prosimy o uwzględnienie jej w komentarzu na etapie finalizacji zamówienia lub skontaktuj się z nami mailowo (sklep@miesnypremium.pl). Na bieżąco staramy się odpowiadać na wiadomości i na pewno dołożymy starań, by prośba została uwzględniona. Taką informacją są wytyczne jak dotrzeć do miejsca zamieszkania, preferowany dzień dostawy itd.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.